Producenci

Poniżej lista producentów, któwych sprzęt mamy w ofercie

Powstała w 2004 roku jako firma LGS z siedzibą niedaleko Paryża. Od 2007 roku sprzedaje pod marką F-DGSi swoje własne produkty.
W 2011 roku stała się światowym dostawcą generatorów gazów do zastosowań laboratoryjnych. Posiada bogate doświadczenie w zapewnianiu ciągłości działania swoich urządzeń, poprzez szybkie dostawy części zamiennych i wyspecjalizowaną pomoc techniczną.
Dostarcza rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego laboratorium, eliminujące używanie niebezpiecznych butli gazowych.
„Zdrowiej, czyściej, bezpieczniej" to od wielu lat motto firmy Thermo Fisher Scientific, której głównym celem jest udostępnianie narzędzi służących naukowcom do monitoringu stanu naszego środowiska naturalnego. Nieustanna emisja zanieczyszczeń jest przyczyną postępującej degradacji środowiska, dlatego Thermo Fisher Scientific postanowiła sprostać wysokim wymaganiom jakie stawiają laboratoria kontroli jakości, przez co ma znaczący wkład w jego ochronę. Działalność firmy ma również na celu ochronę zdrowia pracowników, na co dzień mających do czynienia z substancjami promieniotwórczymi. Jako producent różnego rodzaju urządzeń do pomiaru promieniowania jonizującego, dostarcza swoim klientom przyjazną ekologicznie i elektrooszczędną aparaturę, która wykorzystywana jest m.in. w przemyśle jądrowym, w klinicznych laboratoriach diagnostycznych, w szpitalach, w rolnictwie czy w biotechnologii.
Firma Teledyne Tekmar wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji aparatury, służącej do oznaczania zawartości całkowitego węgla organicznego (TOC – Total Organic Carbon) w różnego rodzaju próbkach oraz systemów przygotowywania próbek do analiz lotnych związków organicznych (VOC Volatile Organic Compounds). Teledyne Tekmar jako pierwsza firma wprowadziła na rynek przystawkę „Purge&Trap" służącą do zatężania lotnych związków organicznych i wykorzystywaną do analiz w chromatografii gazowej. Wysoka jakość aparatury i innowacyjność rozwiązań, zapewniły firmie duży sukces. Ze względu na ważność i charakter analiz związanych np. z TOC i VOC, firma Teledyne Tekmar znalazła odbiorców w różnych branżach tj. biotechnologia, toksykologia, rolnictwo, analityka środowiska, przemysł spożywczy czy paliwowy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie producenta
Teledyne Leeman Labs to firma produkująca aparaturę analityczną na potrzeby wielu korporacji, agencji rządowych i instytucji edukacyjnych w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Firma została założona w 1981 roku, jej siedziba znajduje się w Hudson, New Hampshire i prowadzi działalność w ponad 50 krajach. Jest firmą, naukowców, inżynierów i specjalistów, którzy są prawdziwymi pasjonatami swojej pracy, to jest spektroskopii atomowej. Od początku produkuje światowej klasy spełniające najwyższe normy narzędzia do analizy pierwiastkowej. Dzięki ciągłej innowacyjności, poświęceniu i niestandartowemu myśleniu - jej produkty, zapewniają naukowcom i analitykom narzędzia z najwyższej półki, które zapewniają wyjątkowo dokładne analizy. Teledyne Leeman Labs inwestuje w badania i rozwój, aby dostarczyć swoim klientom produkty na najwyższym poziomie światowego postępu technologicznego. Teledyne Leeman Labs ma bogatą historię w konstrukcji spektrometrów ICP i analizatorów
Firma Scion Instuments to od 2014 producent chromatografów gazowych, które wcześniej rozwijały firmy Varian i Bruker. Scion Instruments dostarcza rozwiązania GC i GCMS do użytku w laboratoriach analiz chemicznych na całym świecie.Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu najlepszych specjalistów możemy Państwu zaoferować chromatogafy gazowe wraz z dedykowanym detektorem mas typu pojedyńczy kwadrupol.

CANDELA LAB
ul. Czarnieckiego 72, 01-541 Warszawa
E -MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
CANDELA LAB 2017
Tel: +48 22 839 43 15