Produkty - Generatory gazów

eliminują wady tradycyjnych butli

Systemy dozowania próbek VOC (lotnych związków organicznych) firmy Teledyne Tekmar to zaawansowane technologicznie urządzenia służące do dozowania i zatężenia lotnych związków organicznych do identyfikacji za pomocą chromatografii gazowej GC i GC MS. Przystawki typu „Purge&Trap" wykorzystują zjawisko ekstrakcji ciecz-gaz za pomocą techniki „Purge&Trap" (Wymywanie i Wychwytywanie/Zatrzymywanie), natomiast przystawki typu „Headspace" wykorzystują technikę analizy fazy nadpowierzchniowej, gdzie istotne jest osiągnięcie stanu równowagi ciecz-gaz. Niezwykle dużym problemem jest emisja lotnych związków do atmosfery. Dlatego szczególnie ważnym zastosowaniem przystawek VOC jest wykorzystywanie ich podczas analiz próbek ciekłych i stałych w monitoringu środowiska ale również w przemyśle paliwowym i kopalnianym.
  • Produkcja gazu na żądanie, bez konieczności magazynowania
  • Wodór produkowany jest z wody zdemineralizowanej dzięki technologii PEM,
  • Azot uzyskiwany jest bezpośrednio z powietrza dzięki technologii PSA,
  • Powietrze zerowe uzyskuje się dzięki specjalnemu systemowi filtrów sorpcyjnych
  • Parametry pracy i stanu aparatu sygnalizowane są na wyświetlaczu urządzenia
  • Doskonale nadają się do chromatografii gazowej (H2+Powietrze), chromatografii cieczowej sprzężonej ze spektrometrem mas (generatory azotu), czy do innych mniej lub bardziej typowych zastosowań laboratoryjnych
  • Model generatora dobieramy odpowiednio do zastosowania

CANDELA LAB
ul. Myśliborska 70A/92, 03-185 Warszawa
E -MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
CANDELA LAB 2022
Tel: +48 22 839 43 15